Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2401
mod_vvisit_counterWczoraj2755
mod_vvisit_counterW tygodniu5156
mod_vvisit_counterTydzień temu20981
mod_vvisit_counterW miesiącu63993
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88148
mod_vvisit_counterRazem4333558

Online: 41
Twoje IP: 54.162.151.77
,
Dzisiaj mamy: Lip 23, 2019

24
Kwi
2017
PODZIĘKOWANIE DLA WOLONTARIUSZY ZA WSPÓLNIE SPĘDZONY CZAS. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kaczmarska   

Pragnę podziękować wolontariuszom obecnym na spotkaniu w szkole w Wielki Czwartek (Karolina Kleeberg, Wiktoria Postupalska, Zuzanna Dzioba, Karolina Pałuszka, Bartłomiej Siemieniewski, Natasza Pertek, Maja Gajda i Dominika Cichy) za wspólnie spędzone miłe chwile przy wielkanocnym stole. Ten czas pozwolił nam się bardziej poznać, a przy okazji mogliśmy skosztować specjałów, które upiekli sami wolontariusze. Szczególne podziękowania dla Bartka, który upiekł przepyszne ciasto, dla Mai za kolorowe ciasteczka i Zuzi za obfite mufinki:).

Dziękuję Wam serdecznie za Waszą obecność i kochane serca.

Opiekun wolontariatu
Kaczmarska Agnieszka