Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1512
mod_vvisit_counterWczoraj3090
mod_vvisit_counterW tygodniu14090
mod_vvisit_counterTydzień temu21119
mod_vvisit_counterW miesiącu38075
mod_vvisit_counterMiesiąc temu91432
mod_vvisit_counterRazem4767007

Online: 50
Twoje IP: 3.215.182.36
,
Dzisiaj mamy: Gru 13, 2019

24
Kwi
2017
PODZIĘKOWANIE DLA WOLONTARIUSZY ZA WSPÓLNIE SPĘDZONY CZAS. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kaczmarska   

Pragnę podziękować wolontariuszom obecnym na spotkaniu w szkole w Wielki Czwartek (Karolina Kleeberg, Wiktoria Postupalska, Zuzanna Dzioba, Karolina Pałuszka, Bartłomiej Siemieniewski, Natasza Pertek, Maja Gajda i Dominika Cichy) za wspólnie spędzone miłe chwile przy wielkanocnym stole. Ten czas pozwolił nam się bardziej poznać, a przy okazji mogliśmy skosztować specjałów, które upiekli sami wolontariusze. Szczególne podziękowania dla Bartka, który upiekł przepyszne ciasto, dla Mai za kolorowe ciasteczka i Zuzi za obfite mufinki:).

Dziękuję Wam serdecznie za Waszą obecność i kochane serca.

Opiekun wolontariatu
Kaczmarska Agnieszka