Twoje IP: 3.93.74.227
Dzisiaj mamy: Lis 21, 2019

„Królewna Śnieżka i inne bajki” w Gminnym Ośrodku Kultury PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Madeksza

DSC 033824 kwietnia br. uczniowie naszego gimnazjum wystąpili na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Gołkowicach. Przedstawienie spotkało się z dużym zainteresowaniem. Spektakl obejrzało ponad 150 dzieci.

Nasi aktorzy, na początku nieco zestresowani, później ośmieleni żywą reakcją publiczności, wzbudzili podziw i uznanie zarówno uczniów szkoły podstawowej,  przedszkolaków, jak i ich wychowawców. Przedstawienie budziło wiele pozytywnych emocji wśród dzieci. Wszystkie z zaciekawieniem i uwagą  obserwowały grę aktorów, którą żywo i chętnie komentowali po zakończonym przedstawieniu.

„Najbardziej podobały mi się krasnoludki - były superśmieszne. Nawet z jednym przybiłem sobie „piątkę”- ekscytował się Maks

„Śnieżka też była fajna i taka odważna. W ogóle nie bała się wilka" - dodała Amelka

„Macocha była taka strrraszna. Na szczęście pomyliła połówki jabłka.” – wtrącił Gracjan z ulgą.

Przedstawienie "Śnieżka i inne bajki" było podsumowaniem projektu z języka niemieckiego „Odkrywamy Niemcy”, w którym gimnazjaliści starali się przybliżyć przedszkolakom kraj naszego zachodniego sąsiada.

Panie Katarzyna Morcinek i Katarzyna Madeksza dziękują aktorom za profesjonalne przygotowanie.

Obsada:

Wilhelm Grimm – Sebastian Chmiel