Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1773
mod_vvisit_counterWczoraj3304
mod_vvisit_counterW tygodniu7898
mod_vvisit_counterTydzień temu21228
mod_vvisit_counterW miesiącu38152
mod_vvisit_counterMiesiąc temu100216
mod_vvisit_counterRazem4675652

Online: 59
Twoje IP: 35.175.180.108
,
Dzisiaj mamy: Lis 13, 2019

06
Cze
2017
Z wizytą w Ostrawie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

„Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem”.
Konfucjusz

img 07Z okazji Dnia Dziecka wybraliśmy się do Centrum Popularno-Naukowego „Wielki Świat Techniki” oraz Ogrodu Zoologicznego w Ostrawie w Republice Czeskiej. Podczas prawie czterogodzinnego pobytu w Świecie Techniki uczyliśmy się, odkrywaliśmy, bawiliśmy, bezpośrednio doświadczając próbowaliśmy zrozumieć otaczający nas świat. Zwiedziliśmy ekspozycje Świata Nauki i Odkryć, Świata Cywilizacji i Świata Przyrody, uczestniczyliśmy w Teatrze Nauki oraz projekcji pięknie zrealizowanego trójwymiarowego filmu zatytułowanego „Galapagos”. Drugą część dnia spędziliśmy spacerując uroczymi, ciekawie zaaranżowanymi alejkami ostrawskiego ZOO, podziwiając doskonale utrzymane wybiegi i ich mieszkańców oraz zachwycając się bogatą szatą roślinną. Obydwa miejsca gorąco polecamy!