Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3188
mod_vvisit_counterWczoraj3264
mod_vvisit_counterW tygodniu19384
mod_vvisit_counterTydzień temu23132
mod_vvisit_counterW miesiącu13242
mod_vvisit_counterMiesiąc temu100156
mod_vvisit_counterRazem5179143

Online: 44
Twoje IP: 3.235.66.217
,
Dzisiaj mamy: Kwi 04, 2020

09
Cze
2017
Dzień Patronów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Danuta Radomska-Filipek, Mariusz Bernacki   

Zarówno Henryk Jordan (pionier wychowania fizycznego w Polsce) jak i Bronisław Czech (wszechstronny narciarz, trzykrotny olimpijczyk) to ludzie związani z kulturą fizyczną i sportem. Nie mogło być inaczej - rywalizacja sportowa uczniów całej szkoły to już tradycja obchodów Dnia Patronów. Tak jak i w ostatnich latach, tak i w tym roku dzień ten spędziliśmy w hali sportowej przy Alei Jana Pawła II. We wtorek 6 czerwca br. rozegrano zawody sportowe w trzech kategoriach wiekowych. W rywalizacji klas gimnazjalnych wygrała klasa IIIc, natomiast w kategorii klas V-VI szkoły podstawowej, najlepszą okazała się klasa 6a. Zwycięzcy otrzymali okolicznościowe puchary przechodnie. Najmłodsi uczniowie (klasy 1-4 szkoły podstawowej) także zmagali się z konkurencjami sprawnościowymi. Tutaj najważniejsza była aktywność, uczestnictwo i zaangażowanie, dlatego też nie wyłoniono jednego zwycięzcy.