mod_vvisit_counterTydzień temu20363

Cze
Poeci w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mikołaj Stefański

img 02W ramach projektu SAD wybrani Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w projekcie MŁODZI DO SŁÓW. DOSŁOWNIE! Jednym z działań tego projektu był konkurs poetycki pt. „Jastrzębie w kilku słowach”. W konkursie mogli uczestniczyć uczniowie z naszego miasta. 16 maja z w Zespole Szkół nr 11 rozstrzygnięto konkurs. Laureatami zostali: I miejsce zajęli Patryk Ciałoń z G 6 ZS 1 oraz Mikołaj Stefański z G 9 ZS 11. II miejsce zajęła Magdalena Brychcy z G 9, a III - Paulina Bak z G 9 .

Jedną z nagród w konkursie była możliwość uczestniczenia w Warsztatach LOESJE, które miały miejsce w naszej szkole 19.05.17.

6 czerwca Miejska Biblioteka Publiczna zaprosiła laureatów konkursu na „Międzypokoleniowe Czytanie Poezji”. Swoje wiersze czytali laureaci i zaproszeni poeci m. in. Zofia Kiepura, Robert Bareja, Andrzej Ślakowski. Wieczór poetycki zaszczyciła swoja obecnością Pani Prezydent Miasta Anna Hetman, która wręczała nagrody laureatom konkursu poetyckiego. Najbardziej podobały mi się wiersze Zofii Kiepury. Poezja to natchnie ducha, czekam na więcej spotkań z poezją.