mod_vvisit_counterDzisiaj2067

Paź
Nasi w młodzieżowych kadrach Polski PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki

kadraOśmiu zawodników JKH GKS Jastrzębie (absolwenci i jeden uczeń naszej szkoły) otrzymało powołania do kadr narodowych. Pięciu z nich pojedzie na zagraniczne zgrupowanie szkoleniowe kadry juniorów U20, kolejnych dwóch weźmie udział w konsultacji szkoleniowej kadry U18 i jeden powołany został do Kadry Narodowej Juniorów U16.

Wśród zawodników powołanych przez trenerów "dwudziestki" znaleźli się Dominik Jarosz, Jakub Michałowski, Dominik Paś, Patryk Pelaczyk i Jan Sołtys. Nasi hokeiści wraz z reprezentacją Polski do lat 20 wyjadą na zgrupowanie do czeskiej Pragi.

Powołana do reprezentacji Polski do lat 18 otrzymało dwóch naszych absolwentów: Jakub Blanik i Przemysław Rafalik. Na liście rezerwowej znaleźli się dwaj kolejni - Marcin Płachetka i Adam Wywiał. Zgrupowanie szkoleniowe odbędzie się w Warszawie

Na konsultacje najmłodszej Kadry Narodowej Juniorów do lat 16 pojedzie uczeń klasy IIIb - Filip Garsztka. Przed nim akcja szkoleniowa w Cieszynie a potem mecze kontrolne w czeskiej Ostrawie.