Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2988
mod_vvisit_counterWczoraj3691
mod_vvisit_counterW tygodniu13523
mod_vvisit_counterTydzień temu22572
mod_vvisit_counterW miesiącu56373
mod_vvisit_counterMiesiąc temu92297
mod_vvisit_counterRazem4593657

Online: 70
Twoje IP: 35.175.191.168
,
Dzisiaj mamy: Paź 17, 2019

29
Paź
2017
Nasi w młodzieżowych kadrach Polski PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki   

kadraOśmiu zawodników JKH GKS Jastrzębie (absolwenci i jeden uczeń naszej szkoły) otrzymało powołania do kadr narodowych. Pięciu z nich pojedzie na zagraniczne zgrupowanie szkoleniowe kadry juniorów U20, kolejnych dwóch weźmie udział w konsultacji szkoleniowej kadry U18 i jeden powołany został do Kadry Narodowej Juniorów U16.

Wśród zawodników powołanych przez trenerów "dwudziestki" znaleźli się Dominik Jarosz, Jakub Michałowski, Dominik Paś, Patryk Pelaczyk i Jan Sołtys. Nasi hokeiści wraz z reprezentacją Polski do lat 20 wyjadą na zgrupowanie do czeskiej Pragi.

Powołana do reprezentacji Polski do lat 18 otrzymało dwóch naszych absolwentów: Jakub Blanik i Przemysław Rafalik. Na liście rezerwowej znaleźli się dwaj kolejni - Marcin Płachetka i Adam Wywiał. Zgrupowanie szkoleniowe odbędzie się w Warszawie

Na konsultacje najmłodszej Kadry Narodowej Juniorów do lat 16 pojedzie uczeń klasy IIIb - Filip Garsztka. Przed nim akcja szkoleniowa w Cieszynie a potem mecze kontrolne w czeskiej Ostrawie.