Twoje IP: 3.226.243.130

Lis
Świąteczny Apel PCK PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kaczmarska

pckZ okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia prosimy o przeprowadzenie w szkole zbiórki darów na PCK. Podarujmy odrobinę tym, dla których okres Świąt to czas troski i samotności. Pomóżmy godnie przeżyć te święta. Możemy nieść pomoc potrzebującym tylko dzięki Państwa hojności i życzliwości. Dziękujemy za każdy jej przejaw.

Oddział Rejonowy PCK w Jastrzębiu-Zdroju z góry dziękuje wszystkim ofiarodawcom żywności z przeznaczeniem dla rodzin i osób samotnych będących w trudnej sytuacji materialnej objętych pomocą Oddziału Rejonowego PCK w Jastrzębiu-Zdroju. Mamy nadzieję, że i w tym roku dzięki hojności uczniów i nauczycieli przygotujemy kilkadziesiąt paczek dla tych rodzin.

Prosimy o dary z dłuższym terminem ważności, tj. produkty niepsujące się m. in.: mąkę, kaszę, ryż, makaron, sól, cukier, słodycze itp.

Zebrane dary prosimy dostarczyć do Oddziału Rejonowego PCK w Jastrzębiu-Zdroju, ul. 1 Maja 15, II piętro; tel. 32 476-35-66; we wtorki i piątki w godz. 10:00 – 13:00.

www.pck.jasnet.pl; e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W innych terminach po uzgodnieniu z Prezesem OR PCK Wiesławem Lasykiem (tel. 607 365 979)

Dziękujemy za wszelką pomoc w tej charytatywnej akcji.

Z czerwonokrzyskim pozdrowieniem

Wiesław Lasyk

Prezes Oddziału Rejonowego PCK w Jastrzębiu-Zdroju

Koordynator akcji

tel. 607 365 979

www.pck.jasnet.pl

Dary można przynosić również do gabinetu pedagogów szkolnych.

Akcja trwa do 20 grudnia.

Dzień później pedagog zawiezie wszystkie ofiarowane dary i przeliczone przez wolontariuszy do Oddziału Rejonowego PCK na ul. 1 Maja 15.