Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3418
mod_vvisit_counterWczoraj3691
mod_vvisit_counterW tygodniu13953
mod_vvisit_counterTydzień temu22572
mod_vvisit_counterW miesiącu56803
mod_vvisit_counterMiesiąc temu92297
mod_vvisit_counterRazem4594087

Online: 58
Twoje IP: 3.231.228.109
,
Dzisiaj mamy: Paź 17, 2019

27
Lis
2017
Tydzień życzliwości PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kaczmarska   

img 03Wychowankowie naszej świetlicy w żywy sposób wzięli udział w "Tygodniu życzliwości", który zapanował na małej świetlicy parę dni temu. Przekonaliśmy się, że życzliwość wystarczy, aby nasz dzień był lepszy. Dzieci zasypywały swoimi ciekawymi odpowiedziami wspólnie zrobiony plakat. Na pytanie "Czym jest życzliwość?" najbardziej zaskakującą odpowiedzią było: "To dbanie o osoby bezdomne, o biedne i niepełnosprawne dzieci". Widać, że nasi pierwszoklasiści są niezwykle empatyczni i wrażliwi na cierpienia drugiego człowieka. Jednocześnie można było zobaczyć w ubiegłym tygodniu przyjazną postawę dzieci wobec siebie. Nie brakowało pięknych zwrotów: "dziękuję", "przepraszam" i "proszę". Życzymy sobie i innym, aby podobna ekspansja takich słów i uczuć panowała w naszej szkole na co dzień.