Twoje IP: 3.231.228.109

Lis
Tydzień życzliwości PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kaczmarska

img 03Wychowankowie naszej świetlicy w żywy sposób wzięli udział w "Tygodniu życzliwości", który zapanował na małej świetlicy parę dni temu. Przekonaliśmy się, że życzliwość wystarczy, aby nasz dzień był lepszy. Dzieci zasypywały swoimi ciekawymi odpowiedziami wspólnie zrobiony plakat. Na pytanie "Czym jest życzliwość?" najbardziej zaskakującą odpowiedzią było: "To dbanie o osoby bezdomne, o biedne i niepełnosprawne dzieci". Widać, że nasi pierwszoklasiści są niezwykle empatyczni i wrażliwi na cierpienia drugiego człowieka. Jednocześnie można było zobaczyć w ubiegłym tygodniu przyjazną postawę dzieci wobec siebie. Nie brakowało pięknych zwrotów: "dziękuję", "przepraszam" i "proszę". Życzymy sobie i innym, aby podobna ekspansja takich słów i uczuć panowała w naszej szkole na co dzień.