Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj987
mod_vvisit_counterWczoraj3678
mod_vvisit_counterW tygodniu7425
mod_vvisit_counterTydzień temu18240
mod_vvisit_counterW miesiącu45281
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88148
mod_vvisit_counterRazem4314846

Online: 62
Twoje IP: 3.81.73.233
,
Dzisiaj mamy: Lip 17, 2019

27
Lis
2017
Tydzień życzliwości PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kaczmarska   

img 03Wychowankowie naszej świetlicy w żywy sposób wzięli udział w "Tygodniu życzliwości", który zapanował na małej świetlicy parę dni temu. Przekonaliśmy się, że życzliwość wystarczy, aby nasz dzień był lepszy. Dzieci zasypywały swoimi ciekawymi odpowiedziami wspólnie zrobiony plakat. Na pytanie "Czym jest życzliwość?" najbardziej zaskakującą odpowiedzią było: "To dbanie o osoby bezdomne, o biedne i niepełnosprawne dzieci". Widać, że nasi pierwszoklasiści są niezwykle empatyczni i wrażliwi na cierpienia drugiego człowieka. Jednocześnie można było zobaczyć w ubiegłym tygodniu przyjazną postawę dzieci wobec siebie. Nie brakowało pięknych zwrotów: "dziękuję", "przepraszam" i "proszę". Życzymy sobie i innym, aby podobna ekspansja takich słów i uczuć panowała w naszej szkole na co dzień.