Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3332
mod_vvisit_counterWczoraj3915
mod_vvisit_counterW tygodniu28590
mod_vvisit_counterTydzień temu45691
mod_vvisit_counterW miesiącu20474
mod_vvisit_counterMiesiąc temu145563
mod_vvisit_counterRazem5627623

Online: 51
Twoje IP: 18.206.238.176
,
Dzisiaj mamy: Lip 05, 2020

11
Gru
2017
Drugie miejsce w Polsce PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki   

jkhW dniach 9-10 grudnia na lodowisku warszawskiego Torwaru odbyły się finałowe zmagania w ramach PGE Turnieju Juniorów Hokeja. O triumf w pierwszej edycji zawodów dla najlepszych w kraju zespołów żaka młodszego (rocznik 2006 i młodsi) walczyło osiem drużyn wyłonionych w czterech turniejach eliminacyjnych w Toruniu, Opolu, Oświęcimiu i Lublinie. W stolicy o zwycięstwo zmagały się ekipy: AH Legia Warszawa, GKS Stoczniowiec Gdańsk, MKS Cracovia Kraków, JKH GKS Jastrzębie, UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok, UKH Unia Oświęcim, MKS Sokoły Toruń i MOSM Tychy. Nasi hokeiści odnieśli komplet zwycięstw w swojej grupie. W finałowym spotkaniu to jednak sanoczanie byli lepsi, pokonując naszych uczniów 5:2. W meczu o trzecie miejsce MOSM Tychy wygrał 1:0 po rzutach karnych z Cracovią.

 

Wyniki meczów JKH w grupie I:

MKS Cracovia Kraków – JKH GKS Jastrzębie 0:2

GKS Stoczniowiec Gdańsk – JKH GKS Jastrzębie 1:7

AH Legia Warszawa – JKH GKS Jastrzębie 0:1

Mecz o III miejsce: MKS Cracovia Kraków – MOSM Tychy 0:1 k.

Mecz o I miejsce: JKH GKS Jastrzębie – UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok 2:5

Końcowa kolejność PGE Turnieju Juniorów Hokeja:

I miejsce: UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok

II miejsce: JKH GKS Jastrzębie

III miejsce: MOSM Tychy

IV miejsce: MKS Cracovia Kraków

V miejsce: AH Legia Warszawa I

VI miejsce: UKH Unia Oświęcim

VII miejsce: GKS Stoczniowiec Gdańsk

VIII miejsce: MKS Sokoły Toruń

Wyróżnienia indywidualne:

najlepszy bramkarz turnieju – Patryk Nowak (MKS Cracovia)

najlepszy obrońca turnieju – Jakub Onak (JKH GKS Jastrzębie)

najlepszy napastnik turnieju – Paweł Figiel (MOSM Tychy)

najlepszy zawodnik turnieju (MVP) – Marcel Karnas (Niedźwiadki Sanok)

Skład JKH: Dawid Kapusta - Kacper Michalski - Edyta Cybula - Michał Leszko - Szymon Mysłowski - Jakub Onak - Maciej Poręba - Jan Sobczak - Bartłomiej Stolarski - Paweł Walas - Sebastian Wojciechowski - Filip Zmroczek - Adam Leśniok - Wiktor Makuła - Mikołaj Osiadły - Czesław Pasoń - Mateusz Wasylkowski - Filip Wojciechowski - Wiktor Zając.

Więcej zdjęć na stronie http://pzhl.org.pl/tag/pge-turniej-juniorow-hokeja/