Twoje IP: 34.239.172.52

Gru
Sukces w Miejskich Zawodach w Biegach Łyżwiarskich PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki

We wtorek 19.12.2017r., na lodowisku „Jastor”, rozegrano Miejskie Zawody Biegów Łyżwiarskich Szkół Podstawowych i Gimnazjów, których organizatorem byli nauczyciele Wychowania Fizycznego naszej szkoły. Doskonale poradzili sobie zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Uczniowie SP20 bez problemów wygrali rywalizację i reprezentować będą nasze miasto w zawodach wojewódzkich. Podobnie było w rywalizacji szkół gimnazjalnych - chłopcy i dziewczęta nie mieli sobie równych i również awansowali na szczebel wojewódzki.

Skład SP dziewczyny: Edyta Cybula, Paulina Skurnóg, Julia Linde, Karolina Pałuszka, Magdalena Świerczyna.

Skład SP chłopcy: Kamil Fyda, Igor Magner, Szymon Mysłowski, Jakub Onak, Maciej Poręba, Jan Sobczak, Bartłomiej Stolarski, Sebastian Wojciechowski.

Skład gimnazjum dziewczyny: Zofia Postel, Iga Cywoniuk, Oliwia Margiel, Sonia Nowak, Emilia Pacyna.

Skład gimnazjum chłopcy: Filip Garsztka, Wojciech Zając, Wiktor Kolat, Kevin Kużdrzał, Bartłomiej Spyrka.