Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2722
mod_vvisit_counterWczoraj6931
mod_vvisit_counterW tygodniu25827
mod_vvisit_counterTydzień temu29064
mod_vvisit_counterW miesiącu46775
mod_vvisit_counterMiesiąc temu145563
mod_vvisit_counterRazem5653924

Online: 472
Twoje IP: 34.239.167.74
,
Dzisiaj mamy: Lip 11, 2020

17
Sty
2018
26 Finał WOŚP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Bańka   

img 01„Wielkie dzięki.

W imieniu swoim i całej Fundacji WOŚP pragniemy bardzo, bardzo podziękować za Twoje zaangażowanie w 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Twoje bycie z nami jest dla nas ogromnie ważne i dzięki Tobie możemy wspólnie robić tyle dobrych rzeczy. Każdy grosik, dosłownie każdy grosik, każda nawet najmniejsza moneta, pomaga nam zrealizować wszystkie nasze pomysły, które wspierają polską medycynę dziecięcą.

Ty i Twoja pasja pomagania pokazują, że warto takie cele sobie stawiać, warto być razem, aby później z radością przekazywać szpitalom sprzęt, wspomagać programy medyczne, edukacyjne i pomocy indywidualnej. Pamiętaj, że to, co Ty dzisiaj dałeś innym – od innych także otrzymasz.

Dobro wraca i życzymy Ci z całego serca, aby ta przyjaźń i miłość były z Tobą do końca świata i jeden dzień dłużej. Się ma. Jurek Owsiak & przyjaciele.”

Tekst umieszczony na dokumencie rozliczenia wolontariusza

Czterech uczniów naszej klasy Jakub Ciućka, Kamil Kapustka, Michał Koprowski i Oskar Trąkowski kwestowało na ulicach Jastrzębia-Zdroju 14 stycznia 2018 r. podczas 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W sumie do puszek klasy VIIb trafiła kwota w wysokości 2193,24 zł, 6,38 euro, 72 koron i 25 kopiejek.

Jesteśmy dumni, że wspólnie z innymi wolontariuszami naszej szkoły i z ponad 120 tysiącami wolontariuszy z całej Polski mogliśmy tworzyć tę niesamowitą Orkiestrę, która pomaga najmłodszym.

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!