Twoje IP: 18.207.134.98

Lut
Wizyta w ośrodku "Betlejem" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dominika Wolańczyk

img 0218 stycznia 2018r. wraz z panią Agnieszką Kaczmarską i Anią Łachut z 5a poszłyśmy do Ośrodka "Betlejem", aby odwiedzić dzieci niepełnosprawne. Bardzo miło przywitała nas siostra dyrektor Elżbieta, która zaprowadziła nas do sali, gdzie zastałyśmy cudowny „lustrzany domek odkryć” (po wejściu do niego dziecko widzi piękne różnorodne światła). Mogłyśmy przez około pół godziny bawić się w nim z bardzo energicznym Kubą, który nie chciał nas z niego wypuścić. Tak bardzo cieszył się z naszego przyjścia.

Miłym dla mnie zaskoczeniem było to, że pani, która opiekowała się dziećmi w "sali przeżyć" – widząc, że spoglądam na ogromną piłkę – zaproponowała mi, że jeśli chcę, to mogę na nią wejść, a ona mi pokaże, jak korzystają z niej dzieci niepełnosprawne. Było to niesamowite uczucie, gdyż podczas tego ćwiczenia poczułam duże odprężenie i radość.

Cieszymy się, że jest takie miejsce, do którego możemy przyjść i cieszyć się obecnością innych dzieci, które nas potrzebują i cieszą się zawsze na nasze przyjście.