mod_vvisit_counterDzisiaj1927

Lut
Poranek czytelniczy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Mizera-Kulas

IMG 250514 lutego to nie tylko walentynki. W tym dniu, nasze pierwszaki spotkały się z zawodnikiem JKH GKS Jastrzębie Tomášem Fučikiem, na kolejnym poranku czytelniczym. Tomáš Fučik pochodzi z Czech, jest bramkarzem grającym z numerem 66 na koszulce.  Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej atmosferze. Poprosiliśmy aby pan Tomáš przeczytał nam książkę o sympatycznym Kreciku, który jest bohaterem czeskiej bajki rysunkowej. Było to nie lada wyzwanie dla naszego gościa. Uczniowie mogli sami zobaczyć i usłyszeć jaki język polski jest trudny dla obcokrajowców. Ale, choć poprzeczka była podniesiona wysoko, nie zostawiliśmy naszego gościa bez pomocy. Uczniowie chętnie pomagali w czytaniu. Historia Krecika była tak interesująca, że kołem ratunkowym okazała się pani Ania Koprowska, która chętnie przeczytała do końca opowiadanie. Dziękujemy  panu Tomášowi Fučikowi za przyjęcie naszego zaproszenia i życzymy mu wielu sukcesów nie tylko w polu bramki.