Twoje IP: 18.207.255.49

Mar
Nasi pływacy wygrywają PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki

stockW minioną środę nasi uczniowie wzięli udział w drużynowych zawodach pływackich w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół w Jastrzębiu-Zdroju. Uczniowie klas gimnazjalnych i klasy VII (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) wygrali zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Bardzo dobrze spisali się również uczniowie klas 4-6 w Igrzyskach Dzieci szczebla powiatowego, zajmując w obu kategoriach drugą lokatę w naszym mieście.

Skład gimnazjum dziewczęta: Pacyna Emilia, Oszkiel Wiktoria, Kapol Gabriela, Kiliszewska Stefania, Aranowska Julia, Kojs Klaudia, Brychcy Magdalena, Dziura Marta.

Skład gimnazjum chłopcy: Mołdysz Jakub, Szostak Mateusz, Krukowski Jakub, Albrecht Krystian, Granat Rafał, Chmiel Sebastian, Kłopotek Dominik, Kaproń Michał.

Skład SP dziewczęta: Flasz Gabriela, Świerczek Aleksandra, Oszkiel Tatiana, Kiliszewska Sonia, Wątroba Anna, Caldzudis Katarzyna, Pietranik Julia, Szostak Magdalena, Pruszyńska Justyna, Kiełbasa Maja.

Skład SP chłopcy: Pelaczyk Jakub, Szkudlarek Konrad, Siegmunt Seweryn, Bałazy Kacper, Spyrka Patryk, Lorenc Franciszek, Gaszczyk Mateusz.