Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1487
mod_vvisit_counterWczoraj4229
mod_vvisit_counterW tygodniu5716
mod_vvisit_counterTydzień temu29064
mod_vvisit_counterW miesiącu26664
mod_vvisit_counterMiesiąc temu145563
mod_vvisit_counterRazem5633813

Online: 50
Twoje IP: 3.235.74.77
,
Dzisiaj mamy: Lip 07, 2020

19
Mar
2018
Juniorzy JKH drudzy w Polsce PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki   

Zaledwie 2 tygodnie temu juniorzy młodsi JKH GKS Jastrzębie zdobyli złoty medal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. To nie koniec sukcesów naszych absolwentów grających w tym klubie hokejowym. W kategorii junior mamy Wicemistrza Polski!!! W niedzielne popołudnie zespół JKH GKS Jastrzębie uległ w finale drużynie UKH Unii Oświęcim 4:5. W połowie meczu oświęcimianie wygrywali już 5:1, ale hokeiści nie poddali się i doprowadzili na 5 minut przed końcem spotkania do wyniku 4:5. Pomimo sytuacji strzeleckich bramka wyrównująca nie padła – srebrny medal Mistrzostw Polski dla JKH. Brązowy krążek powędrował do drużyny Zagłębie Sosnowiec, która w "małym finale" pokonała Polonię Bytom. Najlepszym napastnikiem Mistrzostw Polski Juniorów uznano Dominika Pasia.

W złotej drużynie zagrało aż 16 absolwentów naszej szkoły: Załucki Oskar, Blanik Jakub, Jarosz Dominik, Wywiał Adam, Michałowski Jakub, Pelaczyk Patryk, Paś Dominik, Kapusta Łukasz, Witas Gracjan, Misterkiewicz Kamil, Sołtys Jan, Kot Antoni, Cieśla Kamil, Wróblewski Dawid, Borowiak Adam, Płachetka Marcin.