Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj430
mod_vvisit_counterWczoraj2974
mod_vvisit_counterW tygodniu19433
mod_vvisit_counterTydzień temu21228
mod_vvisit_counterW miesiącu49687
mod_vvisit_counterMiesiąc temu100216
mod_vvisit_counterRazem4687187

Online: 46
Twoje IP: 35.170.76.39
,
Dzisiaj mamy: Lis 17, 2019

21
Mar
2018
OPEN BALTIC CHAMPIONSHIP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elżbieta Górska   

DSC08734Nasi pływacy w płetwach wywalczyli dwadzieścia medali na Międzynarodowych Zawodach w Pływaniu w Płetwach 'Open Baltic Championship', które odbyły się w dniach 10-11. 03. 2018r. w Olsztynie. Z tego siedem było złotych.
Indywidualnie sześciokrotnie na podium wchodził  Jakub Pelaczyk, zdobywając trzy złote medale, dwa srebrne i jeden brązowy medal.  Wiktoria Oszkiel zdobyła jeden złoty medal i jeden brązowy.  Emilia Pacyna zdobyła jeden brązowy medal. Sonia Kiliszewska trzykrotnie wchodziła na podium zdobywając dwa srebrne medale i jeden brązowy. Tatiana Oszkiel zdobyła jeden srebrny medal. Krystian Albrecht zdobył jeden srebrny medal. Stefanii Kiliszewskiej nie udało się wywalczyć miejsca na podium, ale wywalczyła dla naszego zespołu cenne punkty.
Ponadto nasi zawodnicy trzykrotnie wygrywali wyścigi sztafet mieszanych juniorów.

 

Wyniki:

Kategoria B (rocznik 2001-2002)

Stefania Kiliszewska
9 miejsce - 100 m bi-fins (0.58,42)
10 miejsce - 50 m bi-fins (0.25,94)
10 miejsce - 50 m po powierzchni (0.22,47)
14 miejsce - 400 m bi-fins (4.34,13) - Open


Dziewczęta - Kategoria C (rocznik 2003-2004)

Wiktoria Oszkiel
1 miejsce - 800 m po powierzchni (8.14,27)
2 miejsce - 400 m po powierzchni (4.01,53)
5 miejsce - 100 m po powierzchni (0.52,67)
5 miejsce - 200 m po powierzchni (1.54,38)

Emila Pacyna
3 miejsce - 100 m bi-fins (0.58,11)
4 miejsce - 50 m pod wodą (0.20,67)
4 miejsce - 100 m po powierzchni (0.51,96)
5 miejsce - 100 m pod wodą (0.51,92)
7 miejsce - 50 m po powierzchni (0.22,14)


Dziewczęta - Kategoria D (rocznik 2005-2006)

Sonia Kiliszewska
2 miejsce - 50 m po powierzchni (0.22,53)
2 miejsce - 400 m po powierzchni (4.08,34)
3 miejsce - 50 m bi-fins (0.27,26)

4 miejsce - 200 m po powierzchni (2.02,29)

Tatiana Oszkiel
2 miejsce - 100 m bi-fins (0.59,19)
4 miejsce - 200 m bi-fins (2.13,73)
5 miejsce - 50 m bi-fins (0.27,57)
8 miejsce - 50 m po powierzchni (0.24,53)





Chłopcy - Kategoria B (rocznik 2001-2002)

Krystian Albrecht
2 miejsce - 200 pod wodą (0.40,35)
5 miejsce - 400 m bi-fins (3.58,83) - Open
6 miejsce - 50 m pod wodą (0.17,38)
6 miejsce - 50 m po powierzchni (0.18,92)
7 miejsce - 100 m pod wodą (0.41,95)



Chłopcy - Kategoria D (rocznik 2005-2006)

Jakub Pelaczyk
1 miejsce - 50 m po powierzchni (0.21,15)
1 miejsce - 100 m pod woda (0.52,56)
1 miejsce - 100 m po powierzchni (0.48,04)
2 miejsce - 100 m bi-fins (0.54,61)
2 miejsce - 200 m po powierzchni (1.55,72)
3 miejsce - 50 m bi-fins (0.25,47)




Sztafety

1 miejsce - mieszana 4 x 50 m bi-fins (Junior C) - 1.36,16
Magdalena Gorys (24,85
), Emilia Pacyna (25,39), Łukasz Majda (21,31), Jakub Pelaczyk (24,81)

1 miejsce - mieszana 4 x 50 m po powierzchni (Junior C) - 1.24,23
Magdalena Gorys (21,68),
Emilia Pacyna (22,02), Łukasz Majda (20,03), Filip Giba (20,50)

1 miejsce - mieszana 4 x 100 m bi-fins (Junior C) - 3.34,78
Magdalena Gorys (55,77),
Emilia Pacyna (57,01), Łukasz Majda (50,39), Filip Giba (52,61)

2 miejsce - kobiet 4 x 100 m po powierzchni (Open) - 3.14,06
Magdalena Gorys (52,49),
Stefania Kiliszewska (50,76), Emilia Pacyna (48,83), Zuzanna Rzepka (41,98)

4 miejsce - mieszana 4 x 50 m po powierzchni (Junior C) - 1.28,04
Tatiana Oszkiel (23,85), Sonia Kiliszewska (22,63), Jakub Pelaczyk (20,23), Miłosz Mik (21,23)

5 miejsce - mieszana 4 x 50 m bi-fins (Open) - 1.33,24
Zuzanna Rzepka (24,32),
Stefania Kiliszewska (25,54), Krystian Albrecht (21,97), Klaudiusz Matura (21,41)

5 miejsce - mężczyzn 4 x 100 m po powierzchni (Open) - 3.07,44
Łukasz Majda (47,34), Filip Giba (45,37),
Jakub Pelaczyk (47,55), Krystian Albrecht (47,22)

6 miejsce - mieszana 4 x 100 m bi-fins (Open) - 3.30,50
Zuzanna Rzepka (54,79),
Stefania Kiliszewska (58,48), Krystian Albrecht (48,76), Klaudiusz Matura (48,47)

6 miejsce - mieszana 4 x 50 m bi-fins (Junior C) - 1.43,65
Wiktoria Oszkiel (27,19), Tatiana Oszkiel (26,61), Filip Giba (23,93), Miłosz Mik (25,92)

6 miejsce - mieszana 4 x 100 m bi-fins (Junior C) - 4.08,81
Tatiana Oszkiel (58,96), Sonia Kiliszewska (1.01,88), Jakub Pelaczyk (58,24), Miłosz Mik (58,18)