Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3016
mod_vvisit_counterWczoraj3398
mod_vvisit_counterW tygodniu6414
mod_vvisit_counterTydzień temu22176
mod_vvisit_counterW miesiącu58844
mod_vvisit_counterMiesiąc temu100216
mod_vvisit_counterRazem4696344

Online: 48
Twoje IP: 3.227.3.146
,
Dzisiaj mamy: Lis 19, 2019

07
Kwi
2018
KLUBOWY PUCHAR POLSKI W PŁYWANIU W PŁETWACH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elżbieta Górska   

DSC09330W Olecku w dniach 25-26. 03. 2018 r. odbyła się I runda Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach. W wyścigach indywidualnych nasi pływacy w płetwach aż dziewiętnaście razy wskakiwali na podium z czego osiem razy na jego najwyższy stopień. Dwa złote medale i jeden srebrny zdobyła Wiktoria OszkielSonia Kiliszewska dwa złote medale jeden srebrny i jeden brązowy medal, Jakub Pelaczyk dwa złote medale jeden brązowy, Stefania Kiliszewska jeden złoty i jeden srebrny medal, Tatiana Oszkiel po jednym medalu z każdego koloru Emilia Pacyna dwa srebrne i dwa brązowe medale. Do tego należy dodać cztery zwycięstwa w wyścigach sztafetowych.

 

 

 

Wyniki naszych zawodników.

 


Dziewczęta - Kategoria B (rocznik 2001-2002)

Stefania Kiliszewska
1 miejsce - 50 m bi-fins (0.24,82)
2 miejsce - 100 m bi-fins (0.55,50)

5 miejsce - 50 m po powierzchni (0.22,70)

Dziewczęta - Kategoria C (rocznik 2003-2004)

Wiktoria Oszkiel
1 miejsce - 400 m po powierzchni (4.00,86)
1 miejsce - 800 m po powierzchni (8.19,43)
2 miejsce - 200 m po pwierzchni (1.53,02)

5 miejsce - 100 m po powierzchni (0.52,73)

Emilia Pacyna
2 miejsce - 50 m bi-fins (0.24,99)
2 miejsce - 100 m pod wodą (0.50,84)
3 miejsce - 50 m po powierzchni (0.22,50)
3 miejsce - 100 m po powierzchni (0.50,27)



Dziewczęta - Kategoria D (rocznik 2005-2006)

 

Sonia Kiliszewska
1 miejsce - 25 m pod wodą (0.10,03)
1 miejsce - 400 m po powierzchni (4.23,41)
2 miejsce - 50 m po powierzchni (0.28,90)
3 miejsce - 200 m po powierzchni (2.00,25)


Tatiana Oszkiel
1 miejsce - 50 m bi-fins (0.27,16)
2 miejsce - 25 m pod wodą (0.10,25)
3 miejsce - 100 m po powierzchni (0.55,45)

5 miejsce - 100 m bi-fins (0.59,88)

Chłopcy - Kategoria D (rocznik 2005-2006)

Jakub Pelaczyk
1 miejsce - 50 m po powierzchni (0.21,37)
1 miejsce - 25 m pod wodą (09.59)
3 miejsce - 100 m bi-fins (0.53,28)

5 miejsce - 50 m bi-fins (0.24,24)

Sztafety

1 miejsce - 4 x 50 m bi-fins kobiet (Kategoria A) - 1.35,69
Magdalena Gorys (23,86),
Stefania Kiliszewska (24,85), Emilia Pacyna (24,46), Zuzanna Rzepka (22,52)

1 miejsce - 4 x 100 po powierzchni kobiet (Kategoria A) - 3.13,76
Magdalena Gorys (53,56),
Stefania Kiliszewska (49,77), Emilia Pacyna (48,12), Zuzanna Rzepka (42,31)

1 miejsce - mieszana 4 x 50 m po powierzchni juniorów (Kategoria D) - 1.42,87
Martyna Kwapisz (28,14), Martyna Granat (32,40), Miłosz Mik (21,36),
Jakub Pelaczyk (20,97)

1 miejsce - mieszana 4 x 50 m bi-fins juniorów (Kategoria D) - 1.50,96
Jakub Szajter (23,91), Martyna Kwapisz (30,78), Maja Lotko (33,19),
Jakub Pelaczyk (23,08)