Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj214
mod_vvisit_counterWczoraj3186
mod_vvisit_counterW tygodniu6645
mod_vvisit_counterTydzień temu22444
mod_vvisit_counterW miesiącu36811
mod_vvisit_counterMiesiąc temu112108
mod_vvisit_counterRazem5756068

Online: 52
Twoje IP: 34.200.222.93
,
Dzisiaj mamy: Sie 12, 2020

09
Kwi
2018
Turniejowe zwycięstwo bez straty gola PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki   

DSC01846Hokeiści JKH GKS Jastrzębie zwyciężyli w Międzynarodowym Turnieju Hokeja na Lodzie Żaków Starszych. Warto dodać, że młodzi jastrzębscy hokeiści bez straty bramki zdominowali zawody. Zdobywca 12 bramek - Bartłomiej Spyrka otrzymał statuetkę najskuteczniejszego zawodnika zawodów, najlepszym bramkarzem uznano innego gracza JKH – Jakuba Ciućkę. Impreza odbyła się na „Jastorze” 7 i 8 kwietnia z okazji 65-lecia istnienia klubu hokejowego i była dofinansowana przez Miasto Jastrzębie-Zdrój. Za tydzień w podobnej akcji zobaczymy Żaków Młodszych JKH.

Wyniki zmagań turniejowych:

JKH GKS Jastrzębie - TJ SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN 3:0

MUKS Orlik Opole - UKH Unia Oświęcim 4:2

MKS Cracovia Kraków - TJ SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN 4:3k

JKH GKS Jastrzębie - MUKS Orlik Opole 5:0

UKH Unia Oświęcim - MKS Cracovia Kraków 2:6

MUKS Orlik Opole - TJ SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN 1:4

JKH GKS Jastrzębie- UKH Unia Oświęcim 6:0

MUKS Orlik Opole - MKS Cracovia Kraków 1:4

TJ SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN- UKH Unia Oświęcim 4:0

JKH GKS Jastrzębie - MKS Cracovia Kraków 7:0

Klasyfikacja turnieju:

1. JKH GKS Jastrzębie

2. MKS Cracovia Kraków

3.TJ SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN

4. MUKS Orlik Opole

5. UKH Unia Oświęcim

Skład JKH: Jakub Ciućka, Szymon Giziński, Andrzej Chodak, Maciej Fojcik, , Kamil Kapustka, Kevin Kużdżał, Bartłomiej Spyrka, Jakub Śmieja, Oskar Trąkowski, Oskar Borowiak, Wojciech Zając, Kamil Fyda, Paweł Owczarzy, Jakub Piechaczek, Mateusz Piechaczek, Dawid Kapusta, Jakub Onak, Jan Sobczak, Bartłomiej Stolarski, Sebastian Wojciechowski, Maciej Poręba.