Twoje IP: 34.229.24.100

Kwi
Poranek czytelniczy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Mizera-Kulas, Anna Koprowska

IMG 3701Baśń H, CH. Andersena pt."Brzydkie kaczątko" była kolejną lekturą, którą poznaliśmy na poranku czytelniczym dla uczniów klas pierwszych. O jej przeczytanie poprosiliśmy Marcina Płachetkę, Dawida Wróblewskiego i Kamila Misterkiewicza. Chłopcy są absolwentami naszej szkoły. Obecnie uczęszczają do klasy hokejowej w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Katowicach. Warto dodać, że w tym roku zdobyli tytuł Mistrza Polski w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży oraz tytuł Wice Mistrza w Centralnej Lidze Juniorów. Bardzo dziękujemy za przybycie na nasz poranek, jednocześnie życzymy dalszych sukcesów w hokeju i obiecujemy trzymanie kciuków w nowym sezonie. Czytanie potrafi łączyć pokolenia i być okazją do sympatycznych spotkań.