Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj968
mod_vvisit_counterWczoraj2758
mod_vvisit_counterW tygodniu13894
mod_vvisit_counterTydzień temu18240
mod_vvisit_counterW miesiącu51750
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88148
mod_vvisit_counterRazem4321315

Online: 25
Twoje IP: 35.153.135.60
,
Dzisiaj mamy: Lip 19, 2019

20
Maj
2018
JuraPark Krasiejów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Mizera-Kulas   

IMG 4239Dnia 15.05.2018 klasy I b i III a udały się na wycieczkę do zaczarowanego i bardzo ciekawego miejsca - Parku Dinozaurów w Krasiejowie. Dzieci przez całą podróż (trwającą prawie dwie godziny) były bardzo grzeczne i z niecierpliwością wyczekiwały momentu przybycia na miejsce. I warto było czekać, bo zabawa była wspaniała. Najpierw dzieci zostały zaproszone na pokład kapsuły czasu, która zabrała nas w niezwykłą, interaktywną podróż poprzez dzieje naszej planety. Przyglądaliśmy się narodzinom Ziemi, powstaniu atmosfery i pierwszym formom życia. Po pełnej wrażeń podróży w Tunelu Czasu udaliśmy się na spacer ścieżką edukacyjną, która mierzy 1500 metrów.  Następnym etapem wycieczki był pawilon paleontologiczny, który zabezpiecza największe w Europie skamieniałości płazów i gadów, które oglądaliśmy przez szklaną podłogę. Następnym punktem programu były warsztaty paleontologiczne, polegające na preparowaniu z gipsowego bloku „szkieletu” dinozaura. Po szaleństwie na placu zabaw poszliśmy na seans filmowy do kina emocji cinema 5d. Potem odwiedziliśmy Park Nauki i Ewolucji Człowieka gdzie kosmiczny prom przeniósł nas w czasy pierwszych istot ludzkich. Wyposażeni w specjalne kaski mieliśmy możliwość oglądania filmów 3d o pierwszych istotach człekokształtnych. Z wycieczki wróciliśmy uśmiechnięci, zadowoleni i pełni wrażeń.