Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1062
mod_vvisit_counterWczoraj3304
mod_vvisit_counterW tygodniu7187
mod_vvisit_counterTydzień temu21228
mod_vvisit_counterW miesiącu37441
mod_vvisit_counterMiesiąc temu100216
mod_vvisit_counterRazem4674941

Online: 56
Twoje IP: 34.238.192.150
,
Dzisiaj mamy: Lis 13, 2019

22
Maj
2018
Za nami piękne wspomnienia… PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kaczmarska   

IMG 0763Za nami jest VII edycja szkolnego konkursu „Mam Talent”.

16 kwietnia 2018r. w naszej szkole odbył się finał szkolnego konkursu „Mam Talent”.

Wszystkich uczestników było 27. Zaprezentowany był: taniec, śpiew, recytowanie wierszy oraz gra na gitarze. Wśród tylu uczestników znaleźli się i tacy, którzy pokazali tam jakże piękny swój talent plastyczny.

W skład „jury” wchodzili przedstawiciele grona pedagogicznego: pani dyrektor Barbara Langosz, pani Krystyna Szczęsny oraz pani Kamila Pasoń.

Jak zwykle można było liczyć na pomoc ze strony wolontariuszy, którzy stali na straży porządku naszego konkursu. To oni też czuwali nad sprawiedliwym podziałem nagród dla naszych uczestników.

Wszyscy występujący zaskoczyli nas swym talentem, natomiast burzę oklasków wywołał występ Oliwiera z 3c, który rozgrzał publiczność i jury do czerwoności swym utworem „Miłość w Zakopanym”. Wielkim odkryciem okazała się również uczennica klasy 5a Daria Sputo, która w ciągu parunastu minut stworzyła wspaniałe arcydzieło plastyczne. Ale o tym za chwilę….

 

Występujący byli podzieleni na takie oto kategorie wiekowe: 

(1)   1-3 SP20 

  1. 1.MARTA MAŁYSZ – śpiew                                                           I miejsce
  2. DULAŃSKA ZUZANNA i LILIANNA KOPROWSKA – śpiew       II miejsce         
  3. OLIWIER WAJDA-SZWEGONOW - śpiew                                   III miejsce        

(2)   4-6 SP20 

  1. WIKTORIA POSTUPALSKA – taniec                             I miejsce
  2. HANNA DZIOBA i BLANKA WOŹNIAK – taniec           II miejsce
  3. MIKOŁAJ KANIK – gra na gitarze                                 III miejsce
  4. NATALIA BURDZIK – deklamacja własnego wiersza     III miejsce
  5. KOPCZYŃSKA KAROLINA - deklamacja wiersza
  6. ŁACHUT ANNA - deklamacja wiersza
  7. MATUSIK MAJA – taniec
  8. PIETRANIK JULIA – taniec 

Na wielkie uznanie zasłużyła uczestniczka konkursu Natalia Burdzik, która tak jak dwa lata temu, tak i w tym roku zaprezentowała przed nami swój autorski wiersz pt. „Jabłonka”. 

W tym roku szkolnym szansę na zaprezentowanie się podczas finału miały również osoby utalentowane plastycznie, które zgłosiły się do uczestniczenia w konkursie. 

Występujący byli podzieleni na takie oto kategorie wiekowe:

  

(1)   1-3 SP20 

  1. GAŁAN LEONIA – własnoręczne wyroby z „niczego”     I miejsce
  2. BROCKA BEATA - malowanie                                        II miejsce
  3. KAPOL MARCIN – malowanie                                        III miejsce
  4. GIGLA NIKODEM - malowanie
  5. MENSFEL MICHALINA – malowanie
  6. MYJA IGOR – malowanie
  7. ONAK MARIA – malowanie

(2)   4-6 SP20

  1. DARIA SPUTO – malowanie                                     I miejsce
  2. PAULINA SKURNÓG – malowanie                          II miejsce
  3. KACZMARSKI PATRYK – lepienie z plasteliny       III miejsce
  4. MAGDALENA ŚWIERCZYNA – malowanie            III miejsce
  5. KROSNY IZABELA – malowanie                             III miejsce

(3)   7 SP20 – III G9                               

  1. SZMUK JAKUB - lepienie z plasteliny                     I miejsce
  2. KANIK JAKUB – lepienie z plasteliny                      II miejsce

 

W ramach podziękowania nagrody pocieszenia otrzymało 5 uczniów, których prace nie zostały zakwalifikowane do finału naszego konkursu. Natomiast wszyscy finaliści w ramach podziękowania otrzymali piękne nagrody w postaci plecaków, czapek, książek, pluszaków i innych gadżetów.

 Dziękuję serdecznie wszystkim za zaprezentowanie swoich niesamowitych i zaskakujących talentów!!!

Czekamy na kolejną już VIII edycję, oby była ona już za rokJ

 

Pedagog SP20

 

(opiekun wolontariatu szkolnego)

 

Agnieszka Kaczmarska