Twoje IP: 3.235.107.209

Lis
Zbiórka na Hospicjum PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kaczmarska

img 041 listopada 2018r. (w czwartek) od godziny 8.00 do godziny 10.00 wolontariusze: Patryk Spyrka, Blanka Woźniak, Robert Białończyk oraz Amelka Ratajczak wzięli udział w kweście na rzecz jastrzębskiego  hospicjum, zbierając datki na cmentarzu komunalnym. Uczniowie ciepłymi słowami zachęcali wszystkich odwiedzających cmentarz do włączenia się w tę akcję. Mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju chętnie wrzucali datki do specjalnie oznakowanych puszek, otrzymując w zamian naklejkę Hospicjum, którą młodzież pomagała naklejać na kurtki ofiarodawców oraz słowo podziękowania.

Warto pamiętać, że akcja „Pola Nadziei” polega nie tylko na pozyskiwaniu środków finansowych potrzebnych na opiekę nad chorymi w ostatnich chwilach ich życia, ale również na szerzeniu idei hospicyjnej oraz uwrażliwieniu dzieci i młodzieży na potrzeby drugiego człowieka. Wolontariusze, dziękuję Wam, że mogę zawsze na Was polegać! Jestem przekonana, że w przyszłym roku Was nie zabraknie w zbiórce na Hospicjum.

Serdecznie dziękuję za bezinteresowną pomoc!!!