mod_vvisit_counterTydzień temu20981

Dzisiaj mamy: Lip 22, 2019

Lis
2018
Młodzi Patrioci w natarciu - czyli o konkursowych zmaganiach, część 2 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Morcinek, Justyna Balogh

Konkurs wiedzy pt. "Historia Polski a patriotyzm" dla klas 6-8

DSC 008813 listopada 2018 roku w naszej szkole został przeprowadzony konkurs wiedzy pt. "Historia Polski a patriotyzm".

Uczniowie w trzyosobowych zespołach rozwiązywali test sprawdzający stopień opanowania wiedzy z zakresu historii Polski od czasów III rozbioru do odzyskania niepodległości.

Konkursowe jury oceniało poprawność odpowiedzi. Uczniowie z najlepszymi wynikami otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe.

Zwycięzcami zostali:

I miejsce - reprezentacja klasy VI c w składzie: Edyta C., Michał L., Jakub O.

II miejsce ex equo- reprezentacja klasy VI a w składzie: Paulina S., Oliwia G., Seweryn S. oraz klasy VIII b w składzie: Jakub B., Dominik K., Oskar S.

III miejsce-reprezentacja klasy VI b w składzie: Karolina K., Karolina K. oraz Zuzanna Z.

Gratulujemy i doceniamy wysiłki reprezentantów tych klas, które wzięły udział w konkursowych zmaganiach. Byli to przedstawiciele 6a, 6b, 6c, 7a, 8b.