Twoje IP: 3.233.215.231

Lis
Hokeiści znów zagrają na Zimowym Narodowym PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki

cupW ubiegłą sobotę na Stadionie Zimowym w Sosnowcu rozegrano kwalifikacje do V Ogólnopolskiego Turnieju Mini Hokeja na Lodzie – CZERKAWSKI CUP NA ZIMOWYM NARODOWYM 2019.

W rundzie grupowej nasi hokeiści rocznik 2009 i 2010 (wśród nich 9 uczniów naszej szkoły) nie dali szans rówieśnikom z Katowic (11:1), by później przegrać jednym trafieniem z gospodarzami zawodów (2:3). W decydującym spotkaniu o wejście do czołowej czwórki, hokeiści JKH odnieśli cenne zwycięstwo 3:1 z MUKS Naprzód Janów. Drugie miejsce w grupie oznaczało awans do półfinału i potyczkę z MOSM Tychy. Jastrzębianie stanęli na wysokości zadania i pokonali tyszan 3:1, awansując do finału imprezy. Finałowy mecz był okazją do rewanżu za pojedynek z fazy grupowej. Naszym małym hokeistom przyszło zagrać ponownie z UKS Zagłębie Sosnowiec. Zawodnicy Jacka Chrabańskiego tym razem nie dali szans gospodarzom gromiąc ich 7:2. Tak więc po raz piąty z rzędu młodzi hokeiści JKH zagrają 18 lutego 2019r z najlepszymi w kraju na Zimowym Narodowym.

Zwycięski skład JKH (uczniowie naszej szkoły): Maksymilian Szczęsny, Paweł Górny - Antoni Galant - Michał Kijas - Maksymilian Nietrzebka - Łukasz Sikora, Olaf Dylewski - Nikodem Gigla - Wojciech Jacak.