Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj382
mod_vvisit_counterWczoraj2801
mod_vvisit_counterW tygodniu382
mod_vvisit_counterTydzień temu20981
mod_vvisit_counterW miesiącu59219
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88148
mod_vvisit_counterRazem4328784

Online: 37
Twoje IP: 35.171.183.163
,
Dzisiaj mamy: Lip 22, 2019

27
Lis
2018
Sukces Antosi z klasy 4d. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Tatiana Koczy   

IMG 0829Kochani!!!
Pragnę podzielić się z wami wspaniałą nowiną!!!
W dniach 16-18.11.2018 roku w Zbrosławicach odbyły się Halowe Mistrzostwa Śląska w skokach przez przeszkody. Moja przyjaciółka Antonina Krawczyk brała udział w tych zawodach w konkursie na wysokość 80 cm (jeden ze startów nawet 90 cm!!!). Tosia, startująca na swej kasztanowej klaczy o imieniu Gira, zajęła w swojej kategorii III miejsce na 32 zawodników. Publiczność podziwiała ją za odwagę, gdyż była najmłodszą zawodniczką startującą w konkursach na dużym koniu. Razem z całą moją rodziną kibicowałam Tosi i trzymałam kciuki za podium.
Chciałabym jeszcze zaznaczyć, że jeździectwo to mało znana i doceniana a zarazem bardzo ekskluzywna dyscyplina sportowa wymagająca mnóstwo czasu, odwagi i dużych nakładów finansowych. Na szczęście chwile takie jak ta wynagradzają nam - jeźdźcom nasze trudy. Aby wziąć udział w takich zawodach potrzeba około dwóch lat treningu. Tyle czasu właśnie Tosia pracuję ze swą ukochaną Girą.  
Życzę Tosi i sobie wielu udanych i szczęśliwych startów w zawodach konnych i jeszcze raz serdecznie gratuluję przyjaciółce sukcesów.
Do zobaczenia na treningach. Jestem z Ciebie dumna!!!