Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2765
mod_vvisit_counterWczoraj3305
mod_vvisit_counterW tygodniu9468
mod_vvisit_counterTydzień temu22176
mod_vvisit_counterW miesiącu61898
mod_vvisit_counterMiesiąc temu100216
mod_vvisit_counterRazem4699398

Online: 46
Twoje IP: 34.204.203.142
,
Dzisiaj mamy: Lis 20, 2019

27
Lis
2018
Drugoklasiści czytają Przedszkolakom PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska, Agata Mizera-Kulas, Joanna Skubis   

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, w którym nasza szkoła uczestniczy, zaprosiliśmy do nas zaprzyjaźnione Przedszkole nr 20, aby przedstawić młodszym kolegom wiersze Juliana Tuwima. Czytanie jest przyjemne i daje nam radość, a możliwość zaprezentowania swoich umiejętności pięknego, głośnego czytania była dla naszych uczniów nie lada wyzwaniem.  Po zapoznaniu się z poezją, zaprosiliśmy naszych gości do wspólnej pracy plastycznej. Uczniowie pomagali Przedszkolakom wykonać piękne słoniki, aby przypominały im bohatera poznanego wiersza "Słonia Trąbalskiego". To był bardzo miło spędzony czas. Zapraszamy znów na spotkanie z literaturą i z nami waszymi starszymi kolegami.