mod_vvisit_counterTydzień temu20981

Lis
Drugoklasiści czytają Przedszkolakom PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska, Agata Mizera-Kulas, Joanna Skubis

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, w którym nasza szkoła uczestniczy, zaprosiliśmy do nas zaprzyjaźnione Przedszkole nr 20, aby przedstawić młodszym kolegom wiersze Juliana Tuwima. Czytanie jest przyjemne i daje nam radość, a możliwość zaprezentowania swoich umiejętności pięknego, głośnego czytania była dla naszych uczniów nie lada wyzwaniem.  Po zapoznaniu się z poezją, zaprosiliśmy naszych gości do wspólnej pracy plastycznej. Uczniowie pomagali Przedszkolakom wykonać piękne słoniki, aby przypominały im bohatera poznanego wiersza "Słonia Trąbalskiego". To był bardzo miło spędzony czas. Zapraszamy znów na spotkanie z literaturą i z nami waszymi starszymi kolegami.