Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1158
mod_vvisit_counterWczoraj3678
mod_vvisit_counterW tygodniu7596
mod_vvisit_counterTydzień temu18240
mod_vvisit_counterW miesiącu45452
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88148
mod_vvisit_counterRazem4315017

Online: 63
Twoje IP: 3.81.73.233
,
Dzisiaj mamy: Lip 17, 2019

21
Gru
2018
Spotkanie wigilijne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Bańka   

img 01W środowe popołudnie życzyliśmy sobie radosnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku na naszej piątej już klasowej wigilijce. Gościliśmy na niej arterapeutów, muzykoterapeutów i twórców projektu Mandalove Hannę i Marcina Czyżów. Pani Hania przeprowadziła z nami wyciszający i rozluźniający trening progresywnej relaksacji mięśni według techniki Jacobsona oraz wspólnie z Panem Marcinem zagrała koncert z wykorzystaniem etnicznych i orientalnych instrumentów.

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie pysznego poczęstunku, który z przyjemnością spożywaliśmy słuchając granych na gitarze i pięknie śpiewanych przez Pana Marcina kolęd.