Twoje IP: 35.175.191.168

Gru
Wyniki konkursu plastycznego „Walczymy ze smogiem” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Mizera-Kulas

IMG 6193Uczniowie klasy IIb zorganizowali dla uczniów klas I-III szkolny konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej zatytułowany „Walczymy ze smogiem”. Celem konkursu było pokazanie najmłodszym, że powietrze determinuje życie na ziemi oraz uświadomienie, iż każdy z nas indywidualnie odpowiada za stan środowiska, w którym żyjemy. Na bardzo piękne, pomysłowe prace, wykonane z różnorodnych materiałów, głosowała cała społeczność szkolna. Laureatami konkursu zostali następujący uczniowie:

kategoria I – prace wykonane w domu

1 miejsce - Weronika Wolańczyk

2 miejsce - Adam Bańkowski

3 miejsce - Nikola Bartoszewska

wyróżnienie - Bartosz Foltyn

kategoria II – prace wykonane samodzielnie na zajęciach w szkole

1 miejsce - Zuzanna Dulańska

2 miejsce - Nel Kubica

3 miejsce - Ewa Sitkowska

wyróżnienie - Lilianna Koprowska, Milena Małysz, Ksawery Krasnopolski

Dzieła najmłodszych uczniów zachwycały zwiedzających wystawę. Nagrody laureatom wręczali uczniowie klasy IIb. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za ciekawe i atrakcyjnie wykonane prace a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy pani pedagog Katarzynie Dulańskiej za przekazanie nagród książkowych dla zwycięzców konkursu plastycznego.