mod_vvisit_counterDzisiaj1972

Dzisiaj mamy: Gru 16, 2019

Sty
2019
III PRZEGLĄD KOLĘD I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH W JĘZYKACH OBCYCH 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Sunita

przegladZapraszamy chętnych uczniów naszej szkoły (solistów, duety lub zespoły trzyosobowe), którzy chcą zaprezentować swoje umiejętności wokalne do zgłaszania się do p. Agnieszki Sunity do dnia 14.01.2019r. W razie dużej liczby zgłoszeń zostaną przeprowadzone eliminacje szkolne.

Organizator: Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Jastrzębiu-Zdroju

Wydarzenie jest skierowane do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych w mieście Jastrzębie-Zdrój i wpisuje się w realizację projektu „Razem dla Promowania Nauki Języków Obcych w Jastrzębiu - Zdroju.

Termin: 31 stycznia 2019 r. godz. 10.00
Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury al. Piłsudskiego 27
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Zasady:

• Wykonawcy prezentują kolędę lub utwór świąteczny w języku obcym. Klasy I-VI szkoły podstawowej w języku angielskim. Klasy VII -VIII szkoły podstawowej, III gimnazjum w języku obcym, innym niż język angielski.
  • Czas wykonania utworu nie może przekroczyć 5 minut.
  • Podkładem muzycznym może być akompaniament własny bądź nagranie instrumentalne (bez słów) zapisane na pendrive.
  • Występy uczestników nie podlegają ocenie jury, a stanowią okazję do prezentacji umiejętności językowo - muzycznych i własnego dorobku artystycznego.

patronat