Twoje IP: 3.231.228.109
Dzisiaj mamy: Paź 17, 2019

Sty
2019
Pen Pal Cambridge. Wymiana listów w języku angielskim z uczniami w Meksyku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan

flagaWszystkich uczniów naszej szkoły chętnych do doskonalenia umiejętności pisania w języku angielskim zapraszam do udziału w Programie PenPal Cambridge, polegającym na wymianie listów w języku angielskim. Partnerem wymiany jest International School w Saltillo w MEKSYKU. Na Wasze listy czeka ponad 20 rówieśników z Ameryki Północnej.

Wystarczy zapisać się do naszej zabawy i … pisać do kolegów z Meksyku. Listy piszemy po angielsku, odręcznie, dostarczamy je do p. Moniki Makos-Gałan (s.21) osobiście lub skan, zdjęcie listu na maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Listy wysyłam do szkoły w Meksyku elektronicznie. Mamy 2 tygodnie na ich przygotowanie. Uczniowie z Meksyku piszą na ten sam temat i w tym samy czasie.

Temat pierwszej wymiany „What would you like to know about others country” (Co chciałbyś wiedzieć o moim kraju? - Meksyku) termin dostarczenia listu do opiekuna (p. Makos-Gałan) 25 stycznia.

Pierwsze listy do kolegów z Saltillo napisali uczniowie klasy 7b w ramach lekcji języka angielskiego. Poniżej list od Pablo, którego zainteresowała wzmianka o naszej drużynie piłkarskiej

LINK DO FORMULARZA ZAPISU DO PROJEKTU

Pablo