Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1073
mod_vvisit_counterWczoraj2760
mod_vvisit_counterW tygodniu3833
mod_vvisit_counterTydzień temu18240
mod_vvisit_counterW miesiącu41689
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88148
mod_vvisit_counterRazem4311254

Online: 38
Twoje IP: 34.229.24.100
,
Dzisiaj mamy: Lip 16, 2019


Warning: opendir(/home/jasnetadam/domains/jasnet.pl/public_html/zs11/images/stories//articles/biblioteka/kartki_bozonar) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/jasnetadam/domains/jasnet.pl/public_html/zs11/plugins/content/jwsig.php on line 100
KONKURS KARTEK BOŻONARODZENIOWYCH ZAKOŃCZONY PDF Drukuj Email
Czwartek, 23 Grudzień 2010 09:04

Święta to czas, kiedy wszyscy składają sobie życzenia. Nasze skrzynki pocztowe są pełne ulotek zachęcających do kupna różnych produktów świątecznych i ozdób na choinkę. Obok nich możemy znaleźć kartki bożonarodzeniowe, które przesyłają nam członkowie naszych rodzin, przyjaciele i znajomi. Czasami takie kartki muszą przebyć długą drogę zanim trafią do naszych rąk.
Biblioteka szkolna zaprosiła uczniów naszej szkoły do przygotowania swoich kartek bożonarodzeniowych. Wszystkie przedstawiamy w naszej małej galerii. Każdemu dziękujemy za włożoną w kartkę pracę i gratulujemy poprzez małe upominki!

Kartki wykonali: Krystian Albrecht z 2a SP, Julia Malik z 2a SP, Maja Gabryś z 1a SP, Hubert Dyrszka z 1a SP, Aleks Szczęsny z 2b SP, Ola Wróbel z 1a SP, Eliza Dylewska z 1a SP, Kacper Ficnerski z 1a SP oraz Mateusz Szkurłat z 2a SP.