mod_vvisit_counterTydzień temu20981

Lut
Fascynujące zwierzęta Azji PDF Drukuj Email
Wpisany przez J. Cuber, I. Nowosada – Micek, G. Kasprzak

img 09Nasza świetlica po raz kolejny wzięła udział w międzyświetlicowym konkursie plastycznym pt. "Fascynujące zwierzęta Azji" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Jastrzębiu-Zdroju. Celem konkursu jest m. in. promowanie działalności świetlic szkół podstawowych, rozwijanie zainteresowań, wzbogacanie wiedzy wychowanków na temat zwierząt zamieszkujących Azję oraz twórcza wymiana doświadczeń pomiędzy placówkami oraz nauczycielami pracującymi w świetlicach szkolnych. W konkursie wzięło udział ośmioro uczniów uczęszczających do naszej świetlicy. Zuzanna Mazur, Mikołaj Kubica i Maja Sojka wykonali pracę pod kierunkiem p. Joanny Cuber. Zuzia wykonała pawia indyjskiego i flaminga różowego, Mikołaj – irbisa śnieżnego, a Maja – jaka zwyczajnego. Marek Kucaj, Zuzanna Dulańska, Paulina Płaszczyk i Beata Brocka wykonali prace pod kierunkiem p. Iwony Nowosady-Micek. Marek wykonał pawia indyjskiego, Zuzia – papugę, Paulina – pandę, a Beata – tygrysa azjatyckiego. Lilianna Koprowska wykonała pandę pod kierunkiem p. Gabrieli Kasprzak.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w marcu. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia.