Mar
2019
Tenisowe zmagania przy stole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki

img 04 Na Powiatowych Zawodach Tenisa Stołowego, wchodzących w skład Współzawodnictwa Sportowego Szkół, reprezentanci naszej szkoły godnie zaprezentowali swoje umiejętności gry w ping-ponga. W kategorii Igrzyska Dzieci, czyli uczniowie klas 4-6, nasze dziewczęta (Karolina Kopczyńska i Edyta Cybula) zajęły II miejsce a chłopcy (Adam Leśniok i Mikołaj Osiadły) uplasowali się na III pozycji.

Dzień wcześniej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej przy stołach tenisowych rywalizowali uczniowie starszej kategorii – 7 i 8 klasa SP i 3 klasa gimnazjum. Dziewczęta w składzie Dziura Marta, Papierok Patrycja, Hofman Kamila stanęły na najniższym stopniu podium. Natomiast chłopcy zajęli V miejsce (Kolat Dominik, Kużdżał Kevin, Spyrka Bartłomiej).