Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1629
mod_vvisit_counterWczoraj4229
mod_vvisit_counterW tygodniu5858
mod_vvisit_counterTydzień temu29064
mod_vvisit_counterW miesiącu26806
mod_vvisit_counterMiesiąc temu145563
mod_vvisit_counterRazem5633955

Online: 80
Twoje IP: 3.235.74.77
,
Dzisiaj mamy: Lip 07, 2020

25
Mar
2019
Mamy brąz MP Juniorów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki   
W Sanoku zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w hokeju na lodzie. Na finałach nie mogło zabraknąć ekipy JKH GKS Jastrzębie (czyli absolwentów i jednego ucznia naszej szkoły). W rywalizacji grupowej JKH odniósł komplet zwycięstw i z pierwszego miejsca awansował do półfinału. W meczu otwierającym drogę do rywalizacji o mistrzostwo nasi hokeiści musieli uznać wyższość gospodarzy imprezy UKS Niedźwiadki. Mecz w sanockiej arenie oglądało 1000 widzów! W "małym finale" czyli meczu o trzeci miejsce nasi hokeiści pokonali UKS Zagłębie Sosnowiec 5:2 i wywalczyli brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów. Złoty medal powędrował do gospodarzy.
 
Mecze grupowe:
JKH - MKS SOKOŁY TORUŃ 9:1
JKH - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 4:3
JKH - MMKS PODHALE NOWY TARG 8:1
 
Półfinał
JKH - UKS Niedźwiadki Sanok 4:6
 
Mecz o 3 miejsce
JKH - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 5:2
 
W składzie JKH zagrało 14 absolwentów naszej szkoły (Dominik Paś, Filip Borowiak, Łukasz Kapusta, Jan Sołtys, GracjanWitas, Dawid Wróblewski, Jakub Blanik, Marcin Płachetka, Adam Wywiał, Filip Garsztka, Kamil Misterkiewicz, Adam Borowiak, Bartłomiej Klocek, Oskar Załucki) i uczeń klasy IIIa gimnazjum - Wojciech Zając.