mod_vvisit_counterTydzień temu20363

Mar
Mamy brąz MP Juniorów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki
W Sanoku zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w hokeju na lodzie. Na finałach nie mogło zabraknąć ekipy JKH GKS Jastrzębie (czyli absolwentów i jednego ucznia naszej szkoły). W rywalizacji grupowej JKH odniósł komplet zwycięstw i z pierwszego miejsca awansował do półfinału. W meczu otwierającym drogę do rywalizacji o mistrzostwo nasi hokeiści musieli uznać wyższość gospodarzy imprezy UKS Niedźwiadki. Mecz w sanockiej arenie oglądało 1000 widzów! W "małym finale" czyli meczu o trzeci miejsce nasi hokeiści pokonali UKS Zagłębie Sosnowiec 5:2 i wywalczyli brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów. Złoty medal powędrował do gospodarzy.

Mecze grupowe:
JKH - MKS SOKOŁY TORUŃ 9:1
JKH - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 4:3
JKH - MMKS PODHALE NOWY TARG 8:1

Półfinał
JKH - UKS Niedźwiadki Sanok 4:6

Mecz o 3 miejsce
JKH - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 5:2

W składzie JKH zagrało 14 absolwentów naszej szkoły (Dominik Paś, Filip Borowiak, Łukasz Kapusta, Jan Sołtys, GracjanWitas, Dawid Wróblewski, Jakub Blanik, Marcin Płachetka, Adam Wywiał, Filip Garsztka, Kamil Misterkiewicz, Adam Borowiak, Bartłomiej Klocek, Oskar Załucki) i uczeń klasy IIIa gimnazjum - Wojciech Zając.