Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj991
mod_vvisit_counterWczoraj2758
mod_vvisit_counterW tygodniu13917
mod_vvisit_counterTydzień temu18240
mod_vvisit_counterW miesiącu51773
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88148
mod_vvisit_counterRazem4321338

Online: 34
Twoje IP: 35.153.135.60
,
Dzisiaj mamy: Lip 19, 2019

29
Mar
2019
Ucznowie naszej szkoły w roli jury na Festiwalu Filmów Animowanych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan   

opla-do-netu

W miniony wtorek uczniowie klas I-III zostali zaproszeni przez Miejski Ośrodek Kultury jako jury na 7. Ogólnopolski Festiwal Animacji OPLA. Uczniom zostało zaprezentowane 10 konkursowych filmów o różnej tematyce i formie reżyserii. Każdy młody widz mógł zagłosować na trzy filmy, i poczuć się jak prawdziwy juror.

„Czym jest OPLA? „O!PLA oznacza: „O! Polska Animacja”, ale też „Oh! People Love Animation”, jest inicjatywą D.I.Y. będącą przede wszystkim próbą odzyskania kontaktu i (od)budowania relacji pomiędzy polskim widzem (w każdym wieku!), a polską animacją autorską, a także – za sprawą projektów towarzyszących – promocją, w kraju i za granicą, jednej z najważniejszych dziedzin polskiej sztuki.”(cyt. ze strony organizatora)