Twoje IP: 18.204.227.117

Kwi
Trwa passa Żaków Starszych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator
ŻakiTydzień temu Żaki Starsze zdobyły puchar CAN PACKU 2019 w Krakowie a dziś zanotowali kolejny dobry występ, tym razem w czeskim Bohuminie. W ramach turnieju BOSPOR CUP 2019 nasi uczniowie znów odnieśli zwycięstwo w końcowej klasyfikacji tych zawodów, zostawiając z tyłu ekipy czeskie. System rozgrywek zakładał rozegranie dwóch połów, które były oddzielnie punktowane. W pierwszej potyczce z gospodarzami wygrane 3:2 i 4:0 dały komplet punktów JKH. W rywalizacji z Diabłami z Novego Jičína było podobnie, zwycięstwo 2:0 i po koncertowej grze 6:1. W tym momencie drużyna JKH GKS już mogła cieszyć się z wygranej i stąd chyba dekoncentracja miała wpływ na przebieg ostatniego meczu z HK Krnov mládež (przegrane 0:2 i 2:3). Wyniki ostatniego spotkania nie popsuły humorów walecznych jastrzębi, bowiem złote medale zawisły na szyjach zawodników JKH.

Końcowa klasyfikacja:
1. JKH GKS Jastrzębie 8 pkt
2. HK Ďáblíci Nový Jičín 7 pkt
3. HK Krnov mládež 5 pkt
4. HC BOSPOR Bohumín 4 pkt

Zwycięski skład: Dawid Kapusta, Kacper Michalski, Kamil Fyda - Jakub Piechaczek - Mateusz Piechaczek - Michał Leszko - Szymon Mysłowski - Jakub Onak - Maciej Poręba - Bartłomiej Stolarski - Sebastian Wojciechowski - Paweł Walas - Filip Wojciechowski - Wiktor Zając - Wiktor Makuła - Adam Leśniok - Mikołaj Osiadły.