Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3246
mod_vvisit_counterWczoraj3691
mod_vvisit_counterW tygodniu13781
mod_vvisit_counterTydzień temu22572
mod_vvisit_counterW miesiącu56631
mod_vvisit_counterMiesiąc temu92297
mod_vvisit_counterRazem4593915

Online: 62
Twoje IP: 35.175.191.168
,
Dzisiaj mamy: Paź 17, 2019

24
Maj
2019
Wycieczka do Kolejkowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan   

wpisane przez p.Mariolę Bojda

 

W miniony piątek, tj. 17 maja 2019 r. uczniowie klasy 2a udali się na wycieczkę do KOLEJKOWA w Gliwicach. Po dotarciu na miejsce, uczestnikom wycieczki ukazał się wspaniały świat w miniaturze, pomniejszony 25 razy. Każda z makiet skrywała zaskakujące budowle, postaci, jeżdżące samochody i pociągi, a nawet pływający statek. W czasie zwiedzania makiety można było dostrzec mechanika, leśniczego, cyrkowca, górskich turystów, kupców. Kolejkowo to miejsce, w którym można również podziwiać miniatury autentycznych budowli ze Śląska np. gliwicki ratusz, Radiostację, katowickie uliczki i kamienice. W Kolejkowie czas płynie znacznie szybciej i to dosłownie! Dzień trwa tam 9 minut, po których następuje noc. Świecące wówczas latarnie dodają temu miejscu jeszcze większego uroku. Wycieczka dostarczyła uczniom wiele radości i wspomnień, które na długo pozostaną w pamięci.

 

zdjęcia https://photos.app.goo.gl/rn48zRjsBsNRhdn58