Twoje IP: 3.226.251.205

Cze
CERTYFIKATY Pearson and BBC Live Classes PDF Drukuj Email
Wpisany przez Danuta Radomska-Filipek

certUczniowie klas szóstych mieli w tym roku szkolnym okazję praktycznie wykorzystać język angielski. Wzięli udział w międzynarodowym projekcie Pearson and BBc Live Classes. Uczniowie z dziesięciu szkół z różnych europejskich krajów oglądali wspólnie krótki film o angielskiej szkole, a następnie odpowiadali na pytanie prowadzącego lektora. Specjalna platforma umożliwiała, że mogliśmy widzieć się na ekranie.

Wszyscy uczestnicy niezwykłej lekcji otrzymali certyfikaty: Karolina Kopczyńska, Zuzanna Zawiślak, Seweryn Siegmund, Łukasz Matuszczyk, Paulina Skurnóg, Klaudia Nastaszyc, Maja Wolańska, Anna Wątroba, Anna Łachut, Julia Linde oraz nauczycielka Danuta Radomska Filipek i Szkoła Podstawowa nr 20 im. Henryka Jordana.