Twoje IP: 3.214.184.250

Wrz
W biegach dziewczyny górą! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki

zdjW dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły rywalizowali w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych. „Dwudziestka” godnie reprezentowana była we wszystkich kategoriach wiekowych: Igrzyska Dzieci (rocznik 2007 i młodsi) oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik 2005 i 2006).

Dziewczęta zajęły odpowiednio I miejsce (kategoria młodsza) i II miejsce (kategoria starsza). Równie dobrze pobiegli chłopcy zajmując II lokatę (rocznik 2007 i młodsi) i III lokatę (rocznik 2005 i 2006).

W ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół dziewczęta rocznika 2007 i młodsze pojadą na zawody szczebla rejonowego.

Skład dziewcząt (Igrzyska Dzieci): Bernacka Marta, Kempińska Patrycja, Matusik Maja, Onak Hanna, Piątek Zuzanna, Woźniak Blanka, Orawska Zuzanna, Szulc Tatiana,.

Skład dziewcząt (Igrzyska Młodzieży): Linde Julia, Ostasz Dominika, Wątroba Anna, Burdzik Natalia, Grzymkiewicz Oliwia, Postupalska Wiktoria.

Skład chłopców (Igrzyska Dzieci): Abrachamczyk Mateusz, Gołofit Natan, Landziński Wiktor, Leśniok Adam, Osiadły Mikołaj, Pasoń Czesław, Zmorzyński Adrian.

Skład chłopców (Igrzyska Młodzieży): Woźniak Wiktor, Fyda Kamil, Mysłowski Szymon, Poręba Maciej, Stolarski Bartłomiej, Wojciechowski Sebastian.