Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1271
mod_vvisit_counterWczoraj3109
mod_vvisit_counterW tygodniu17373
mod_vvisit_counterTydzień temu33516
mod_vvisit_counterW miesiącu25095
mod_vvisit_counterMiesiąc temu112108
mod_vvisit_counterRazem5744352

Online: 36
Twoje IP: 3.219.167.194
,
Dzisiaj mamy: Sie 08, 2020

06
Lis
2019
Przedstawienie "Anioł nakręcany" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Gardziejewski   

Dnia 29 października nasza klasa wybrała się do Domu Zdrojowego na spektakl Anioł Nakręcany w wykonaniu Zespołu Teatralnego Złota Gęś, w którym grają Różą i Michał z naszej klasy.

Czy istnieje Anioł, który spełnia życzenia? Który urzeczywistnia marzenia? Gwiazdka, kilkuletnia dziewczynka jest przekonana, że istnieje taki anioł i posiada prowadzącą do niego mapę. Czekało ją wiele przygód, spotkań z niesamowitymi mieszkańcami Magicznego Lasu.... My oglądając towarzyszyliśmy Gwiazdce w tej podróży. Była to niesamowita, barwna opowieść. Okazało się, że jej autorem jest Tata Róży - Pan Maciej Trawnicki. Bardzo podobało nam się to pełne światła i kolorów przedstawienie, a Różą i Michał pokazali, że na scenie zmieniają się w prawdziwych aktorów. Im jak również pozostałym aktorom a także autorowi Anioła Nakręcanego GRATULUJEMY!