Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1589
mod_vvisit_counterWczoraj3268
mod_vvisit_counterW tygodniu4857
mod_vvisit_counterTydzień temu25890
mod_vvisit_counterW miesiącu122625
mod_vvisit_counterMiesiąc temu111258
mod_vvisit_counterRazem5399784

Online: 52
Twoje IP: 18.206.187.81
,
Dzisiaj mamy: Maj 26, 2020

06
Lis
2019
Przedstawienie "Anioł nakręcany" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Gardziejewski   

Dnia 29 października nasza klasa wybrała się do Domu Zdrojowego na spektakl Anioł Nakręcany w wykonaniu Zespołu Teatralnego Złota Gęś, w którym grają Różą i Michał z naszej klasy.

Czy istnieje Anioł, który spełnia życzenia? Który urzeczywistnia marzenia? Gwiazdka, kilkuletnia dziewczynka jest przekonana, że istnieje taki anioł i posiada prowadzącą do niego mapę. Czekało ją wiele przygód, spotkań z niesamowitymi mieszkańcami Magicznego Lasu.... My oglądając towarzyszyliśmy Gwiazdce w tej podróży. Była to niesamowita, barwna opowieść. Okazało się, że jej autorem jest Tata Róży - Pan Maciej Trawnicki. Bardzo podobało nam się to pełne światła i kolorów przedstawienie, a Różą i Michał pokazali, że na scenie zmieniają się w prawdziwych aktorów. Im jak również pozostałym aktorom a także autorowi Anioła Nakręcanego GRATULUJEMY!