Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3001
mod_vvisit_counterWczoraj3398
mod_vvisit_counterW tygodniu6399
mod_vvisit_counterTydzień temu22176
mod_vvisit_counterW miesiącu58829
mod_vvisit_counterMiesiąc temu100216
mod_vvisit_counterRazem4696329

Online: 47
Twoje IP: 3.227.3.146
,
Dzisiaj mamy: Lis 19, 2019

06
Lis
2019
Przedstawienie "Anioł nakręcany" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Gardziejewski   

Dnia 29 października nasza klasa wybrała się do Domu Zdrojowego na spektakl Anioł Nakręcany w wykonaniu Zespołu Teatralnego Złota Gęś, w którym grają Różą i Michał z naszej klasy.

Czy istnieje Anioł, który spełnia życzenia? Który urzeczywistnia marzenia? Gwiazdka, kilkuletnia dziewczynka jest przekonana, że istnieje taki anioł i posiada prowadzącą do niego mapę. Czekało ją wiele przygód, spotkań z niesamowitymi mieszkańcami Magicznego Lasu.... My oglądając towarzyszyliśmy Gwiazdce w tej podróży. Była to niesamowita, barwna opowieść. Okazało się, że jej autorem jest Tata Róży - Pan Maciej Trawnicki. Bardzo podobało nam się to pełne światła i kolorów przedstawienie, a Różą i Michał pokazali, że na scenie zmieniają się w prawdziwych aktorów. Im jak również pozostałym aktorom a także autorowi Anioła Nakręcanego GRATULUJEMY!