Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj982
mod_vvisit_counterWczoraj3109
mod_vvisit_counterW tygodniu17084
mod_vvisit_counterTydzień temu33516
mod_vvisit_counterW miesiącu24806
mod_vvisit_counterMiesiąc temu112108
mod_vvisit_counterRazem5744063

Online: 40
Twoje IP: 3.235.107.209
,
Dzisiaj mamy: Sie 08, 2020

25
Lut
2020
Wyjście do Domu Zdrojowego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Gardziejewski   

Dnia 27 listopada wybraliśmy się do Domu Zdrojowego na spektakl pod tytułem "Burza w teatrze". Przedstawiał historię rodziny, która zamieszkała w teatrze. Przygody, które tam przeżywali były i wspaniałe, i przerażające. Spektakl zabrał nas w fantastyczny, teatralny świat, gdzie wszystko wydawało się być idealne i dobre, lecz gdzieś obok czaiło się gotowe zaatakować zło, które, jak się okazało, może przybrać dość nieoczekiwaną formę i mieć wpływ na to, co wydawałoby się nienaruszalne. Pokazywał, by nie ufać każdemu bezkrytycznie i w jak różny sposób można odbierać słowa, intencje i działania innych. W trakcie wydarzenia przeprowadzona była zbiórka na leczenie i rehabilitację Blanki Trawnickiej, siostry naszej Róży prowadzona przez Fundację IMPULS Fabryka Kreatywności.