Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj940
mod_vvisit_counterWczoraj3109
mod_vvisit_counterW tygodniu17042
mod_vvisit_counterTydzień temu33516
mod_vvisit_counterW miesiącu24764
mod_vvisit_counterMiesiąc temu112108
mod_vvisit_counterRazem5744021

Online: 39
Twoje IP: 3.235.107.209
,
Dzisiaj mamy: Sie 08, 2020

25
Lut
2020
Wyjście do kina PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michalina Ligenza   

W dniu 5 lutego z klasami: 5b,5c i 5d poszliśmy do kina na film "Nasze miejsce na Ziemi". Nasza klasa (5a) i klasa 5d jechaliśmy autobusem, a klasy 5b i 5c poszli pieszo. Kiedy dotarliśmy do Kina Centrum, nauczyciele załatwiali ostatnie sprawy co do biletów. Kiedy wszystko zostało załatwione, wszyscy weszli do sali kinowej na seans i czekali aż się zacznie film. Film był o ludziach, którzy uratowali psa z nielegalnej hodowli, ale ten pies strasznie szczekał i ludzie nie znosili go, bo nie mogli spać, dlatego para postanowiła kupić ziemię na naturalną farmę. Znaleźli sponsorów, którzy zafundowali im ziemię, tylko był jeden wielki problem-ziemi była martwa. Jednak para się nie poddała i tą ziemię odnowiła i udało im się ją uratować. Film przedstawiał ich triumfy i upadki. Film zakończył się tym, że ich farma stała się miejscem zwiedzania ludzi z wielu krajów i kontynentów. Film był przepiękny. Jak się zakończył, to pojechaliśmy do szkoły. Wycieczkę uważam za bardzo udaną.