Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj6479
mod_vvisit_counterWczoraj6931
mod_vvisit_counterW tygodniu29584
mod_vvisit_counterTydzień temu29064
mod_vvisit_counterW miesiącu50532
mod_vvisit_counterMiesiąc temu145563
mod_vvisit_counterRazem5657681

Online: 44
Twoje IP: 3.235.22.210
,
Dzisiaj mamy: Lip 11, 2020

25
Cze
2020
Świetlicowe inspiracje na wakacje PDF Drukuj Email
Wpisany przez Gabriela Kasprzak   

deserKochane dzieciaczki! Rok szkolny dobiega końca. Teraz czeka Was odpoczynek i dużo dobrej zabawy. Wierzę, że we wrześniu zobaczymy się zdrowi, pełni zapału do nauki i kreatywnych zabaw. Życzymy Wam udanych, bezpiecznych wakacji. Rozwijajcie swoje pasje i talenty, bawcie się dobrze!

Na zakończenie przesyłam Wam przepisy na pyszne desery lodowe i koktajle. Mam nadzieję, że przyrządzicie je wspólnie z rodzicami lub rodzeństwem podczas upalnych, wakacyjnych dni. A jeśli Wy znacie jakieś inspirujące przepisy, to możecie się z nami podzielić wysyłając na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.