Twoje IP: 3.235.22.210

Cze
Świetlicowe inspiracje na wakacje PDF Drukuj Email
Wpisany przez Gabriela Kasprzak

deserKochane dzieciaczki! Rok szkolny dobiega końca. Teraz czeka Was odpoczynek i dużo dobrej zabawy. Wierzę, że we wrześniu zobaczymy się zdrowi, pełni zapału do nauki i kreatywnych zabaw. Życzymy Wam udanych, bezpiecznych wakacji. Rozwijajcie swoje pasje i talenty, bawcie się dobrze!

Na zakończenie przesyłam Wam przepisy na pyszne desery lodowe i koktajle. Mam nadzieję, że przyrządzicie je wspólnie z rodzicami lub rodzeństwem podczas upalnych, wakacyjnych dni. A jeśli Wy znacie jakieś inspirujące przepisy, to możecie się z nami podzielić wysyłając na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.