mod_vvisit_counterTydzień temu52046

Twoje IP: 34.204.168.209
Dzisiaj mamy: Cze 07, 2020

Hokej bez granic

Hokej bez granic” to projekt Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie, który swoim działaniem obejmuje uczniów naszej szkoły. Współpraca szkoły i JKH ma już kilkunastoletnią tradycję. Aktualnie w naszym Zespole Szkół funkcjonują dwie klasy sportowe o profilu hokej na lodzie, ale samych hokeistów w innych klasach jest więcej.

JKH GKS Jastrzębie i SK Karvina (partner) otrzymają 16 tysięcy euro z Funduszu Mikroprojektów Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007-2013 oraz budżetu państwa. Celem projektu jest pogłębienie integracji środowiska hokeistów z obszaru euroregionu, a głównie tych występujących w drużynach JKH GKS Jastrzębie i SK Karvina. Działania przewidziane w projekcie to m.in. organizacja międzynarodowych turniejów hokejowych, wspólne przygotowania sportowe zawodników JKH i SKK i udział w prestiżowym turnieju hokejowym Czech Hockey Challenge Cup w Pradze.

Koordynatorem projektu jest nauczyciel wychowania fizycznego naszej szkoły (trener II klasy hokeja na lodzie) – Mariusz Bernacki.

Więcej informacji…

Logo2